“Ми отримали близько 20 тонн корму від румунських волонтерів! Важко навіть висловити нашу подяку! Водій кілька днів стояв на кордоні, щоб привезти корм! Велике дякую всім, хто допоміг у розвантаженні такої великої партії», – повідомила на своїй сторінці у Facebook Олена Карнішина, активістка волонтерської групи допомоги тваринам “МІКА”, м. Ізмаїл.

Йдеться про корм для безпритульних тварин. Понад 5 тонн одразу було транспортовано до Вилкового та Кілії. Ще частину було направлено Болградській зоозахисниці Тетяні Шкуренко.

«Дівчатка, дякую вам і низький уклін, що в такий важкий час для всіх ви про мене та моїх пухнастих друзів не забуваєте. Коли тварини ситі та напоєні, я спокійна, коли ні, то самій у горло шматок не лізе. Також хотілося б подякувати нашим румунським друзям “Save the Dogs”, за таку можливість”, – написала Тетяна на своїй сторінці, додавши фотозвіт, що корм дійшов за адресою.

Ще одна частина корму була надана тваринам з Рені та Арциза. Щоправда, щоб доставити його до Арцизу, необхідні були кошти на транспортування. І вони знайшлися.

«Я звернулася через нашу групу «Арцизская беседка» до мешканців Арцизу із проханням допомогти. І буквально за кілька годин потрібні 2500 гривень було перераховано нашими небайдужими жителями. Велике їм дякую за це», – поділилася радісною новиною з «Махала» зоозахисниця Арциза Наталія.

Зазначимо, що це не перша допомога від румунської організації Save the Dogs бездомним тваринам Ізмаїльського і Болградського районів. У березні цього року вони також надсилали корм.

Алла Каріза