Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У Болградській центральній районній лікарні офтальмологічний кабінет оснастили сучасним обладнанням 

20 Грудня 2023 11:20
Олександра Сергєєва
У Болградській центральній районній лікарні офтальмологічний кабінет оснастили сучасним обладнанням 

З метою покращення діагностики захворювань очей мешканців району для  офтальмологічного кабінету консультативно-діагностичного поліклінічного відділення Болградської ЦРЛ придбано новітнє обладнання, яке допомагатиме лікарям надавати послуги краще, а пацієнтам проходити лікування комфортніше. Про це повідомила Болградська міська рада.

Так, класична офтальмологічна таблиця, завдяки якій багато років перевіряли та встановлювали ступінь гостроти зору, була замінена на сучасний дисплей, що містить в собі декілька таких таблиць. Кожну з них лікар вибирає на свій розсуд. Також ця таблиця допомагає визначити існування або ступінь дальтонізму, якщо такий є.

Для дослідження структури ока під великим збільшенням були придбані нові пробні лінзи з оправою та щілинна лампа.

Крім цього, нещодавно до кабінету придбали два столи, авторефрактометр, автоматичний периметр та фундус-камеру, які призначені для поглибленої діагностики ока та допомагають виявляти наявні патології. 

Загалом на обладнання кабінету з бюджету Болградської територіальної громади витрачено 1 334 483 грн.

Нагадаємо, останнім часом влада активно взялася за оснащення відділень Болградської ЦРЛ. Так, у жовтні було закуплено обладнання для відділення реабілітації, а поліклінічне відділення отримало лор-комбайн та апарат для нейроміографії.

Поділитись
Зараз читають