Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У Болграді відбудеться новорічний мюзикл «Байки старої відьми»

17 Грудня 2023 16:10
Олександра Сергєєва
У Болграді відбудеться новорічний мюзикл «Байки старої відьми»

Театральна студія “ОнгЪл” запрошує маленьких та дорослих мешканців Болградської громади поринути у новорічну казку та отримати порцію святкового настрою напередодні Різдва Христова. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

«Байки старої відьми» – інтерпретація усім відомої казки з елементами сучасності, жартами, танцями та піснями. Режисером мюзиклу є Серафим Савченко, який влітку порадував мешканців Болграда своєю виставою «Мавка».

«Ця вистава неодмінно увійде в наш репертуар, як справжнє екстравагантне виконання, яке запропонує нові ідеї та незвичайні повороти сюжету. Кожен з глядачів, незалежно від віку, знайде щось особливе для себе»,розповіли у театральній студії.

У мюзиклі виступатимуть: Артем Налчаджи, Марія Марчишина, Ольга Коршок, Андрій Станєв, Валентина Таласімова, Нелі Тарасенко, Олена Кальчева, Ангеліна Ільчук, Володимир Арабаджи, Анастасія Руденко. Володимир Хаджиогло. Анастасія Безсонова Марія Матанська, а також учасниця телепроєкту «Ліга сміху» Тетяна Жужукова. За танцювальний супровід відповідатиме Зразковий ансамбль танцю «Натхнення». 

Вистава відбудеться у наступну суботу, 23 грудня, о 16:00 в Центрі культури та дозвілля за адресою: вул. Поштова, 30.

Поділитись
Зараз читають