Майже три місяці українці потерпають від наслідків агресії росії, зосереджуючи увагу на безпеці своїх родин і захисті від прямих загроз війни.

Але залишаються й інші небезпеки, захист від яких відійшов на других план, хоча ймовірність їх настання ніяк не зменшилася. Це пошкодження авто, травми та інші проблеми зі здоров’ям тощо.

Щоб убезпечити себе від непідйомних у цей час витрат, не варто забувати про страхування.

Отже, вашій увазі п’ять найбільш поширених видів страхових послуг, які і зараз стануть у нагоді.

1⃣ Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів – “автоцивілка” (внутрішній договір, що діє на території України та договір міжнародного страхування “Зелена картка”), що покриває збитки, завдані третім особам власником полісу у випадку дорожньо-транспортної пригоди.

2⃣ Страхування транспортних засобів від ризиків пошкодження, знищення внаслідок ДТП, стихійних явищ, пожежі та інших ризиків, а також викрадення (страхування КАСКО).

3⃣ Страхування виїжджаючих за кордон, метою якого є захист від непередбачуваних витрат у випадку раптового захворювання або настання нещасного випадку в іншій країні.

4⃣ Добровільне медичне страхування, за яким страхова компанія організує надання медичних послуг та оплатить їх вартість (у тому числі медикаменти) у разі розладу здоров’я застрахованого.

5⃣ Страхування рухомого та нерухомого майна на випадок втрати або пошкодження внаслідок пожежі, природних явищ, крадіжки та інших ризиків.

Попри труднощі, пов’язані з веденням бізнесу в умовах воєнного стану, ринок страхування в Україні стабільно працює.

❗️Національний банк послідовно відстоює стабільність фінансової системи України та вживає усіх необхідних заходів для підтримання усіх учасників ринку страхування.

Джерело