2021 рік став перехідним для новостворених громад Болградського району. Протягом року було передано багато майна та об’єктів, які раніше належали до спільної власності територіальних громад Болградського району.

Однак, залишаються проблемні питання, які досі не вирішені. Каменем спотикання стали шкільні автобуси. Про це повідомили в Болградській районній раді.

Один з них раніше знаходився на балансі Арцизької районної ради та обслуговував Теплицьку сільську школу. Після укрупнення Болградського району та ліквідації Арцизької районної ради, автобус своєчасно не був переданий Болградській райраді, а тому виникла чимала проблема: зараз автобус немає кому передавати, минулий власник ліквідований. А це означає, що використовувати його для підвозу дітей не можна.

Усі ці проблемні моменти були озвучені на спільній нараді Болградської районної ради, райдержадміністрації, з представники територіальних сервісних центрів №5151 та № 5145 в м. Болград та м. Арциз.

Учасники зустрічі запропонували декілька варіантів, як передати автобуси у власність Теплицькій сільській ради. Найбільш вірогідним з них вважається встановлення Болградською районною радою своїх майнових прав на автобус в судовому порядку. Тільки після цього райрада зможе передати шкільний автобус Теплицькій сільраді, а значить і її фактичному користувачу – Теплицькій школі.