Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

При в’їзді в село Криничне встановлений хрест на захист, тут живе цуценя з трагічною долею

08 Липня 2024 17:15
Наталя Іванова
При в’їзді в село Криничне встановлений хрест на захист, тут живе цуценя з трагічною долею

При в’їзді в село Криничне в бік міста Ізмаїл встановлений хрест на постаменті, який має захищати село від біди на нещастя. Він обнесений металевою огорожею. Саме тут і оселилася вагітна безпритульна собака, яка згодом народила четверо цуценят. Про це видання «Махала» дізналося від зооволонтерки з Болграда Тетяни Шкуренко.

Але рятівний хрест не врятував безпритульну тварину, бо поряд знаходиться траса зі жвавим рухом. Її насмерть збила машина. Цуценята були ще маленькі, тільки потроху починали їсти самостійно. З дороги собаку не прибрали. Одне маленьке цуценя підбігло до мертвої матері і теж потрапило під колеса. Так їх залишилося троє. Двоє цуценят згодом померли від голоду та спраги, залишився один, якому пощастило зустріти водія маршрутки Болград – Ізмаїл Олексія. Він дізнався про малюка і почав опікуватися ним.

Чоловік встановив миски з водою та їжею, побудував щось схоже на будку та відвідує щеня щодня, коли їде по маршруту, привозить їжу та воду. Малий вже впізнає його по машині і радісно біжить на зустріч.

«Я все думаю, що в такому великому селі як Криничне немає жодної людини, яка б могла допомогти цій матусі з цуценятами. Але хрест на в’їзді в село стоїть – дуже побожно так вийшло», – каже зооволонтерка.

Також вона додала, що мало хто знає, що тут, біля хреста, живе тварина. Зазвичай цуценя ховається і вибігає тільки коли бачить знайомий автобус і водія. Але тепер про нього дізналося багато людей. Пост зооволонтерки в Фейсбук має більше 90 коментарів. Бажаємо малюку потрапити в добрі руки, бо він вже досить настраждався.

Поділитись
Зараз читають