Болградський район відвідали представники неурядової організації  International Blue Crescent. Про це повідомляє Болградська районна військова адміністрація.

 Організація IBC була ініційована кількома бізнесменами-ідеалістами, які хотіли зробити свій внесок у покращення життя людей, які страждають, особливо найбільш знедолених верств населення світу.

Гості прибули з метою встановлення партнерських відносин з керівництвом Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань та надання, в подальшому, гуманітарної допомоги.

З членами організації зустрілися начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура, голова Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань Артем Булгару, заступник голови Болградської районної ради Володимир Романовський.

У ході візиту представники делегації ознайомилися з роботою, яку проводить управління соціального захисту населення Болградської районної військової адміністрації з приводу оформлення та реєстрації внутрішньо-переміщенних осіб. А також з роботою координаційного гуманітарного штабу Болградської районної військової адміністрації.

Крім того, делегація International Blue Crescent завітала до комунального некомерційного підприємства “Болградська центральна районна лікарня” Болградської міської ради, де генеральний директор Віктор Дішлі ознайомив їх з роботою лікарні, розповів про нагальні потреби лікарні, а саме в апараті ШВЛ та наркозно-дихальних апаратах для потреб реанімаційного відділення та інших медичних препаратах.

Загалом Болградському району потрібні медичні препарати, продукти харчування, засоби гігієни та одяг. Сьогодні в Болградському районі офіційно перебуває близько 3000 вимушених переселенців, і ця цифра постійно змінюється.

Представники делегації пообіцяли донести інформацію до керівництва неурядової організації International Blue Crescent та об’єднати зусилля колег з різних країн світу для допомоги Болградському району.

Наприкінці свого візиту представники організації відвідали Спасо-Преображенський собор в м.Болград.

Фото зі сторінки Болградської РВА в Фейсбук.