Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Під загрозою закриття через відсутність доріг може опинитися Мирнопільський будинок для людей похилого віку

16 Березня 2024 11:40
Ганна Ковальова
Під загрозою закриття через відсутність доріг може опинитися Мирнопільський будинок для людей похилого віку

Поганий стан доріг в Болградському районі унеможливлює життя мешканців Теплицької громади. Під час останнього пленарного засідання Болградської районної ради депутати ухвалили звернення до Одеської обласної державної (військової) адміністрації та ДП «Служба місцевих автомобільних доріг» з проханням відремонтувати ділянку дороги від Мирнопілля до Арциза протяжністю 9 км.

Про це повідомляє інтернет-видання “Махала” з посиланням на рішення Болградської райради.

Депутати у листі просять Олега Кіпера та Андрія Смолярова посприяти капітальному ремонту дороги 0162337 Нове Тарутине-Надрічне-Весела Долина-Мирнопілля-Арциз (ділянка дороги від с. Мирнопілля до м. Арциз – 9 км). Вони зазначають, що на сьогодні вказана автомобільна дорога загального користування знаходиться в жахливому стані. Великі ями та зруйноване асфальтне покриття не дають можливості автомобільному транспорту вільно рухатися, що в свою чергу, призводить до виникнення аварійних ситуацій. Вказана дорога понад тридцять років не ремонтувалась.

“На території села Мирнопілля Теплицької об’єднаної територіальної громади діє державний заклад обласного підпорядкування «Мирнопільський геріатричний будинок-інтернат», в якому на постійній основі перебувають 130 осіб. Це люди з обмеженими фізичними можливостями. Для забезпечення їх життєдіяльності по цій ділянці дороги здійснюється підвіз продуктів харчування, пересування карети «швидкої допомоги» для своєчасного надання медичної допомоги. Стан даної ділянки дороги, за відсутності проведення ремонтних робіт, найближчим часом унеможливить обслуговування підопічних геріатричного будинку-інтернату та мешканців села Мирнопілля, яке є найбільшим за чисельністю населення в Теплицькій громаді. В селі проживає майже дві тисячі осіб”, – йдеться в тексті звернення.

В тексті зазначено, що Теплицька сільська рада готова взяти участь у співфінансуванні розробки проєктно-кошторисної документації та проведенні ремонтних робіт з відновлення ділянки вищезгаданої дороги.

За текст звернення проголосувало 34 з 35 присутніх на пленарному засіданні депутатів. Найближчим часом звернення надійде до ОВА та Служби місцевих автомобільних доріг, і представники обласної влади будуть змушені надати на нього відповідь. І хто знає, можливо ця багаторічна проблема почне вирішуватись.

Поділитись
Зараз читають