Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Одеський ветеринар на протезах прийняв вибачення від свого кривдника, однак заяву з поліції не забиратиме

10 Липня 2024 11:45
Ганна Ковальова
Одеський ветеринар на протезах прийняв вибачення від свого кривдника, однак заяву з поліції не забиратиме

Конфлікт, який трапився 3 липня в ветеринарній клініці міста Одеса, коли відвідувач облаяв протезованого лікаря, вичерпано. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала” з посиланнями на сторінки у соцмережах одесита Вадима Шевеленко та ветеринара Олексія Притули.

Вадим Шевеленко записав відеозвернення, у якому розповів про конфлікт і попросив вибачення у ветеринарного лікаря. Він зазначив, що перебував у «нестабільному емоційному стані» і просить вибачення без будь-якого тиску на нього з будь-якого боку.

“Хочу пояснити для всіх, що в момент відвідування ветеринара Олексія, я перебував у нестабільному емоційному стані і як завжди переживав за свою собачку. Я відкрито заявляю, що насправді, як би це зараз не звучало, я спокійна і врівноважена людина, і точно великий патріот своєї країни. Я постійний відвідувач цієї клініки і звичайно таких інцидентів у мене там не було.

Тому хочу запевнити, що це дуже неприємне, конфліктне, але непорозуміння та збіг обставин, і в жодному разі я не хотів образити Олексія, як людину військову, як ветерана-інваліда і як Героя нашої країни. Хочу на цьому зробити окремий акцент і ще раз вибачитись за свою поведінку”, – зазначив чоловік.

Вадим Шевеленко також зауважив на тому, що він не має упереджень щодо людей з інвалідністю:

“Я б хотів, щоб наші ветерани та інваліди війни, наші воїни та герої, які відважно захищають нашу країну від російських загарбників, у жодному разі не сприймали цей інцидент на особистий рахунок.

Я хочу звернути увагу всіх, що цей інцидент стався зовсім, так би мовити, на побутовому рівні між мною, як відвідувачем клініки та Олексієм, як лікарем-ветеринаром. У мене ні в якому разі немає жодних упереджених стосунків до людей з обмеженою здатністю. Більше того, мій родич також є інвалідом і не може ходити.

Я вибачаюсь перед усіма, хто сприйняв це як особисту образу”.

Чоловік також повідомив, що добровільно задонатив 400 тисяч гривень на рахунки бригади Азов. Ці слова підтвердив і Олексій Притула, який у своєму Інстаграмі розповів, що його кривдник перерахував 400 000 грн на один з рахунків патронатної служби “Янголи Азову”, яка опікується пораненими бійцями 12-ї бригади НГУ “Азов” та 3-ї ОШБр. На підтвердження цих слів навіть опубліковано банківську квитанцію.

Окрім цього, Олексій повідомив, що приймає вибачення кривдника.

“Незважаючі на доволі суперечливі моменти першої спроби Вадима Шевеленка принести мені вибачення, в результаті яких він отримав мою категоричну відмову, я, згодом, погодився на можливість переглянути свою думку.

Вчора ми зустрілись, і людина виклала мені своє бачення ситуації. Без жодних виправдань, але доволі аргументовано. А також запропонувала свій варіант вирішення цього питання.
Основний момент (детальніше у відео) – це відсутність у конфлікті контекстів відношення до ветеранів та людей з інвалідністю. Цей варіант мене влаштував.

Офіційно заявляю: я приймаю вибачення Вадима Шевеленка.

Однак заяву з поліції ветеринар не забиратиме. Він повідомив, що скоро суд.

Нагадаємо, подія сталася 3 липня в ветеринарній клініці “Айболіт”. На початку робочого дня до Олексія на прийом до ветеринарної клініки прийшов чоловік із собакою. На відео видно, як під час огляду тварини лікар попросив його підняти собаку, аби оглянути рану, на що той запитав, чи не може лікар сам встати. Олексій розвернув крісло, щоб було видно його протези. Після цього господар собаки облаяв чоловіка нецензурною лексикою та вибіг з кабінету.

Олексій Притула – уродженець міста Ізмаїл. У звичайному житті Олексій Притула працював ветеринаром, але після початку повномасштабного вторгнення Росії, не маючи військового досвіду, став до лав ЗСУ. Чоловік звільняв Харківщину, а потім Донеччину, де під час евакуації отримав важке поранення. Після тривалої реабілітації він повернувся до ветеринарної справи.

Вадим Шевеленко виявився позаштатним радником віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної. Однак через конфлікт з ветеринаром він позбувся цієї посади.

Поділитись
Зараз читають