Новий рік це час чудес та добра. І немає нічого кращого ніж подарувати крапельку добра і тепла тому, хто цього потребує. Так вирішили волонтери Болградського району та купили подарунки для вихованців КНП «Центр реабілітації людей з інвалідністю у м. Болграді».

Ініціатором ідеї став Олександр Швець, він запропонував екоактивістам та волонтерам міжнародного проєкту BSB1010 – «Розвиток та просування загальної спадщини» зробити добру справу, купити необхідні речі для центру реабілітації. Волонтери зібрали кошти, закупили подарунки та привезли їх до центру.

«Я зателефонував директору центру Валерію Дімітрову та дізнався про речі, які необхідні відвідувачам центру, це те, що допоможе їм у реабілітації. І ми це купили»,- розповів Махалі Олександр.

Волонтери подарували центру ігри для розвитку, конструктори, канцелярські товари, речі для творчості та звичайно солодощі, бо який Новий рік без них.

«Ми вдячні волонтерам. Ці подарунки дуже корисні для нас. Вони стануть у пригоді під час занять, особливо необхідні спеціальні картки для занять з дітьми з аутизмом. Такі речі нам завжди потрібні», – поділився Валерій Дімітров.

Серафим Савченко