Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

“Мисливці за шахедами”: на Одещині відбулось погашення нової марки, яка присвячена прикордонникам півдня 

26 Лютого 2024 10:00
Олександра Сергєєва
“Мисливці за шахедами”: на Одещині відбулось погашення нової марки, яка присвячена прикордонникам півдня 

Випуск поштового блоку відбувся за ініціативи прикордонників Одеського загону, відомого одеського фотохудожника Бориса Бухмана та Укрпошти. Офіційно її презентували 24 лютого – у день другої річниці з початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомили у пресслужбі Південного регіонального управління Держприкордонслужби України.

На поштових марках відтворено образи прикордонників півдня України, які символізують незламність українського війська, яке два роки поспіль захищає українське небо від «шахедів».  З початку війни прикордонники півдня Одещини знищили у небі 76 дронів-камікадзе. 

Спецпогашення марки відбулося на відкритті фотовиставки Бориса Бухмана «731 день та 8 років війни». На цьому ж заході було погашено ще одну марку під назвою «Одеський морвокзал». 

Після погашення марок усі відвідувачі оглянули експозицію світлин Бориса Бухмана, зроблених митцем під час повномасштабного вторгнення. На фотографіях зображені подвиги прикордонників та усіх захисників України, а також сумні миті із життя людей, які постраждали від дій країни-терориста.

Марки надійдуть у продаж у поштовому наборі: з конвертами та картками. Кошти, отримані з їх продажу, будуть спрямовані на потреби захисників України.

Поділитись
Зараз читають