Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Морським піхотинцям 88 окремого батальйону передали ще два дрони від жителів Болградщини

07 Листопада 2023 11:01
Софія Чебан
Морським піхотинцям 88 окремого батальйону передали ще два дрони від жителів Болградщини

Болградські волонтери передали на передову до бійців 88 окремого батальйону морської піхоти два дрони. Про це журналістці інтернет-видання “Махала” повідомила волонтерка Оксана Кілафли. 

“Тільки разом нам вдалося досягти такого результату за короткий час. Два дрони на суму 9 800 євро. Для мене ця сума була непіднімна, але це стало реальним завдяки нашим спільним зусиллям! Дякую кожному”, – каже волонтерка Оксана Кілафли.

Нагадаємо, що за два дні до того, як закрилася заявка на дрони, волонтерам вдалося зібрати останні 50 000 гривень. Якби цього не сталося – волонтери б придбали один дрон замість двох по гарній знижці.

“Це був такий собі квест для нас, дуже хвилювалася, чи встигнемо закрити збір, щоб по знижці купити два дрони. Була приємно здивована, коли побачила, що на дрон для морських піхотинців з Болграда скидають люди, які не проживають на Болградщині”, – підкреслює Оксана Кілафли.

Також на своїй сторінці у Facebook волонтерка провела онлайн аукціон, в якому розіграла розмальовану порохову гільзу. Остання ставка була 4000 гривень.

“Більшу частину коштів, на які були куплені два дрони, ми отримали від Тетяни Станєвої та її команди.На початку жовтня у столиці Болгарії відбувся Четвертий Міжнародний етнографічний кінофестиваль “ОКО”. Під час фестивалю організатори провели благодійний аукціон, щоб допомогти українським захисникам. Загалом для 88-го батальйону вдалося зібрати 8175 левів, що дорівнює трохи більше ніж 4 тисячі євро. Завдяки цьому ми змогли купити одразу двох пташок!”, – ділиться волонтерка.

Волонтери продовжують працювати далі і вже відкрили збір на наступний дрон. Долучитися можна за реквізитами:

Рахунок благодійного фонду «Ліга добрих справ ЮА» або Монобанка

Найменування отримувача: БФ “ЛIГА ДОБРИХ СПРАВ ЮА”
Код отримувача: 44724712
Рахунок у форматі згідно стандарту IBAN: UA623052990000026002044915646
Назва Банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Призначення платежу: благодійний внесок

Поділитись
Зараз читають