Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Молодого військового з міста Вилкове нагороджено відзнакою Президента України

05 Березня 2024 13:13
Олександра Сергєєва
Молодого військового з міста Вилкове нагороджено відзнакою Президента України

За вагомий внесок у справу охорони державного кордону України, мужність, високий професіоналізм та вірність військовій присязі, 21-річний морський прикордонник Сергій відмічений медаллю «Захисник Вітчизни». Про це повідомила пресслужба Морської охорони.

Усе життя Сергія пов’язане із водою. Він народився у місті Вилкове та змалечку допомагав батькам, які займалися рибним промислом. Проте мрією хлопця було стати моряком, як його дядько і підкоряти моря та океани. 

Після досягнення повноліття Сергій вирішив, що він, як справжній чоловік, спочатку має пройти строкову службу. Оскільки мрії про море його не покидали усе життя, для проходження служби він обрав Морську охорону. 

У Навчальному центрі Морської охорони Сергій отримав спеціальність молодшого фахівця артилерійсько-кулеметного озброєння і згодом був призначений до складу екіпажу одного з кораблів Одеського загону Морської охорони, на посаду старшого навідника.

Навички, які він отримав під час навчання, сталися у нагоді одразу після початку повномасштабного вторгнення. Адже при відбитті ворожих атак з повітря, від влучності навідника залежить безпека не лише екіпажу, а й мирних жителів.

Неодноразово старшому матросу Сергію доводилося брати участь у відбитті повітряних атак і вести колективний загороджувальний вогонь, під час якого морські прикордонники знищували ударні дрони типу «Shahed-136». На рахунку 21-річного військового, окрім дронів, є навіть ракета, яку він збив над морем. 

«Зізнаюся, що коли вдається влучно уразити ціль, відчуття та емоції неймовірні. Азарт вирує в крові та відчуваєш величезне задоволення від того, що вдалося знищити ворожу зброю й тим самим врятувати чиїсь життя», – каже Сергій.

По закінченню строкової служби Сергій має намір продовжити розвиватися у військово-морській спеціальності та продовжити службу, але вже за контактом. 

Поділитись
Зараз читають