Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

«Гроші під ковдрою»: як мешканка Сарати отримала кошти на розвиток власного бізнесу

09 Січня 2024 12:00
Алла Корінь
«Гроші під ковдрою»: як мешканка Сарати отримала кошти на розвиток власного бізнесу

Підприємиця Олена Кулібаба має у селищі Сарата власний  магазин текстильних виробів. Але вона завжди казала: “Мрію відкрити свій цех з пошиття авторскої постільної білизни, щоб кожен покупець міг обрати у нас товар за своїм смаком та можливостями. Навіть білизну з вишивкою”.

Олена одна з тих людей, хто відданий своїй справі. Навіть про таку прозаїчну річ, як тканина, вона може говорити з натхненням та захопленням. Для реалізації мрії Олені потрібні були професійне обладнання, різноманітні інструменти та тканини. Власних фінансових ресурсів на це у неї не вистачало.

Підприємиця звернулася до Саратського відділу Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості за допомогою. Начальниця відділу Ольга Осипенко ідею підтримала.

«Є реальна можливість отримати фінансування в рамках програми “Грант на власну справу”. Він надається державою для тих, хто хоче відкрити свою справу або розвинути наявне підприємництво», – розповіла Ольга Осипенко.

Після консультацій зі спеціалістами Олена Кулібаба визначила головні цілі, розробила ефективний бізнес-план та отримала максимальну суму в рамках обраної грантової програми на розвиток своєї справи.

На кошти гранту Олена придбала  необхідне обладнання: швейну машину, спеціальний багатофункціональний оверлок, сучасний відпарювач та тканини. Це обладнання дає можливість налагодити виробництво якісної авторської постільної білизни, та ще й дешевшої від тої, що надходить від виробника через численних посередників.

Приміщення для цеху пошиву Олені побудував чоловік. А вона, відкривши виробництво, ще й створила два нових робочих місця, запросивши молодих жінок, які мають навички пошиву. Олена зізналася, що тепер відчуває себе щасливою.

Поділитись
Зараз читають