Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Громада Ізмаїльського району відновила роботу кінотеатру просто неба, який багато років не працював 

21 Травня 2024 18:18
Олександра Сергєєва
Громада Ізмаїльського району відновила роботу кінотеатру просто неба, який багато років не працював 

Вчора, 20 травня, у селищі Суворове відкрили літній кінотеатр. Про це повідомив селищний голова Олег Босікевич.

Для першого показу було обрано оскароносну стрічку українського режисера Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі». Мешканці, які не мали змогу відвідати районний центр, аби подивитися фільм у кінотеатрі, змогли подивитися цей шедевр документального кіно у своєму населеному пункті. 

Кінотеатр працюватиме, поки буде дозволяти погодні умови, і мешканці зможуть усе літо та мабуть, трохи восени, дивитися фільми та мультфільми на великому екрані. 

Відкриття кінотеатру вдалося завдяки злагодженій роботі керівництва громади, працівників селищної ради, КП “Відродження” та небайдужих мешканців селища.

“Висловлюю щирі слова подяки усім, хто долучився до відновлення кінотеатру. Ваша праця, відданість та підтримка стали ключовими в реалізації цього задуму. Завдяки вам мешканці Суворове знову матимуть можливість насолоджуватися переглядом фільмів просто неба, збиратися разом і проводити час у приємній компанії. Бажаю усім нам нових вражень, гарних фільмів та мирних вечорів у нашому оновленому літньому кінотеатрі”, – написав Олег Босікевич.

Процес реконструкції кінотеатра просто неба, весна 2024.
Процес реконструкції кінотеатра просто неба, весна 2024.
Поділитись
Зараз читають