Вчора відбулося представлення нового призначеного голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького. Вперше вступ на посаду керівника ОДА відбувся без особистої участі Президента України: Гриневецький наразі представив сам себе. Раніше глава держави, як правило, приїжджав до Одеси на церемоніал введення голів ОДА на посаду.

Сергій Гриневецький визначив пріоритетами у своїй роботі боротьбу з поширенням COVID-19 по регіону, розвиток аграрного сектору, питання безпеки та охорони кордонів, а також створення в регіоні національного логістичного хабу. Крім того, у фокусі його уваги – доля згорілого одеського будинку Асвадурова по вул.Троїцькій, 25; ремонт мостів; та ЛЕП Усатово-Арциз. Про це він повідомив на брифінгу в перший свій день роботи, 1 грудня.

Очільник ОДА зазначив, що вже провів селекторну нараду з питання пандемії та вважає важливим зберегти по області медперсонал і облаштувати додадкові койкомісця.

Новий голова Одеської облдержадміністрації визначився з кандидатурами своїх трьох заступників. Гриневецький запропонував посаду першого заступника ОДА Борису Волошенкову, генералу СБУ у відставці, який працював з ним раніше.

Екс-журналіст і екс-нардеп від «Сильної України» (згодом перейшла до Партії регіонів) і обраний депутат облради від «Довіряй справам» Світлана Фабрикант отримала пропозицію зайнятися в ОДА гуманітарними питаннями.

А колишній Голова правління «Марфін банк» Костянтин Гой – пропозицію очолити роботу фінансово економічного напрямку. У 1999-2002 роках, за мерської одеської каденції Руслана Боделана, Гой очолював управління фінансів Одеської міськради, перед тим займав посаду заступника начальника управління.