Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Думка експерта: ветеринар Христина Поляк розповіла про своє бачення регулювання безпритульних тварин в Болграді (Відео)

04 Листопада 2023 14:31
Софія Чебан
Думка експерта: ветеринар Христина Поляк розповіла про своє бачення регулювання безпритульних тварин в Болграді (Відео)

Проблемне питання щодо регулювання чисельності безпритульних тварин в місті Болград потребує гуманного вирішення. На минулому тижні у межах проєкту «Притулок для тварин в Болграді: від обговорення до дій» журналісти інтернет-видання «Махала» у місті Болград провели «круглий стіл» з представниками влади й громадськості, де прийшли до висновку, що в місті терміново потрібно відновлювати притулок для гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин. 

Нещодавно інтернет-видання “Махала” дізнавалося в столичної громадської організації про їх досвід створення притулку для безхатніх собак та котів.

Сьогодні пропонуємо дізнатися думку ветеринара Христини Поляк, яка переїхала з Києва на початку повномасштабного вторгнення і вже майже два роки працює в Болграді, про механізм регулювання чисельності тварин з точки зору спеціаліста ветеринарної галузі. Навіщо потрібно стерилізувати собак і котів та як це робити гуманно? Дивіться у відео.

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст  є виключною відповідальністю районної газети «Дружба» і інтернет-видання «Махала» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу

Поділитись
Зараз читають