Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Дівчина з Затоки, яка втратила ногу через ракетний обстріл, взяла участь у шоу талантів “Україна неймовірних людей” (відео) 

28 Березня 2024 11:00
Олександра Сергєєва
Дівчина з Затоки, яка втратила ногу через ракетний обстріл, взяла участь у шоу талантів “Україна неймовірних людей” (відео) 

7-річна Олександра Паскаль виступила на шоу телеканалу ТЕТ з танцем, яким розчулила журі та глядачів. Про це повідомляє “Махала”. 

“Україна неймовірних людей” – це шоу, учасниками якого стали талановиті діти й дорослі з історіями, які повинен почути кожен. Кожен з них є символом незламності українського народу, який не дивлячись ні на що продовжує свою боротьбу. 

На шоу Саша розповіла, що с раннього дитинства хотіла танцювати. Тому, коли дівчинці виповнилося 4 роки мама її відвела на її перше тренування з художньої гімнастики. З того часу це було її найулюбленішим захопленням – на тренування дівчинка бігла, щоб скоріше розпочати. 

16 травня 22 року дівчина із родиною поїхала на дачу до селища Затока, де потрапила під ракетний обстріл. 

“Пролунав вибух і я побачила, що ракета прилетіла у наш будинок. Ми були на дворі і нас розкидало вибуховою хвилею. Коли я встала, то побігла шукати дитину і побачила, що її присипало будматеріалами, а на ніжці лежала плита перекриття. Лікарі намагалися зібрати ніжку, але не вдалося – кінцівку довелося ампутувати”, – розповіла мати дівчинки.

Першими словами Саші, коли вона прийшла до тями, було: “Коли я зможу повернутися до гімнастики?”.

І вона повернулася, хоч ніхто на це не розраховував – біохімічний протез, якій їй встановили, допоміг їх знову повернутися до спорту та виборювати перемоги.

На це шоу вона також прийшла перемагати, адже знає тільки, як йти вперед, до мети, до перемоги, не зважаючи на біль та перепони. Своїм чуттєвим танцем під пісню гурту Океан Ельзи “Обійми” вона розчулила усіх присутніх.

Співачка Надія Дорофєєва сказала, що Саша є справжнім прикладом для кожного українця, а повітряний гімнаст Степан Мельник побажав їх перемог не тільки в українських змаганнях, а й всесвітніх. До того ж він запросив її, якщо вона побажає, прийти до нього на тренування, де він “навчить її літати”. 

Голосування на шоу проходило у два етапи: першу оцінку виставляла Надія Дорофєєва, а другу – глядачі. Від співачки Олександра отримала найвищу оцінку – 8 балів, а від глядачів 6 балів, набрав у сумі 14 голосів. Її головний конкурент на шоу також набрав 14 голосів і перемогу віддали йому. 

Для маленької Саші це був перший досвід участі у телевізійних шоу, тож друге місце – це вже велика перемога. Сподіваємося, що наступна спроба принесе їй перше місце та всесвітнє визнання. 

Поділитись
Зараз читають