Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Діти села Баннівка організували ярмарок на підтримку болградських морпіхів

20 Листопада 2023 14:45
Валерій Гайдаржи
Діти села Баннівка організували ярмарок на підтримку болградських морпіхів

В Баннівському ліцеї пройшов ярмарок на підтримку ЗСУ.  Як повідомила інтернет-виданню “Махала” заступниця директора Баннівського ліцею Катерина Генчева, ініціатором проведення ярмарку стали лідери самоврядування школи, а дирекція школи підтримала цю ініціативу.

В ярмарку взяли участь всі учні, від першого до одинадцятого класу. У ролі продавців були деякі учні школи, а в ролі покупців – вчителі, техперсонал, учні та їхні батьки. 

Під час ярмарку можна було придбати випічку та десерти, а також невелика кількість хенд-мейд виробів – браслети з бісеру, аплікації та картини. Ярмарок тривав трохи більше як годину, і за цей час дітям вдалося зібрати 8500 грн. Всі вторговані кошти передані на підтримку 88-го окремого батальйону морської піхоти.

“Діти дуже задоволені, що їм вдалося провести ярмарок і зібрати гроші на допомогу ЗСУ, зробивши свій внесок у наближення перемоги. Вони вже хочуть провести ще раз ярмарок, але поки збираємо охочих, вирішуємо організаційні питання. Дякую всім, хто допоміг провести цей захід”- зазначила Катерина Генчева.

Фото: Баннівський ліцей

Поділитись
Зараз читають