Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Британський благодійний фонд хоче допомогти у відновленні Ізмаїльського інтернаціонального клубу моряків, що постраждав від ворожої атаки

03 Серпня 2023 13:05
Олександра Сергєєва
Британський благодійний фонд хоче допомогти у відновленні Ізмаїльського інтернаціонального клубу моряків, що постраждав від ворожої атаки

Окупанти поцілили в Ізмаїльський інтернаціональний клуб моряків, у якому проживають переселенці.

Вчора вночі, 2 серпня, Ізмаїл постраждав від масованої атаки дронів. Окрім порту, елеватору, будівлям УДП та Морського вокзалу, руйнувань зазнав Ізмаїльський інтернаціональний клуб моряків в якому проживали сім’ї, що втратили домівки в результаті бомбардувань інших регіонів країни. Про це повідомила Профспілка робітників морського транспорту України.

Будівля зазнала суттєвий руйнувань та потребує відновлення. Дивом обійшлося без жертв – сім’ї, які проживають там, і співробітники, які працюють там цілодобово, встигли укритися у підвальному приміщенні.

Інтерклуб з перших днів війни надавав гуманітарну допомогу та притулок морякам і їхнім сім’ям, які були змушені полишити свої домівки через військову агресію росії.

Британська благодійна організація ITF Seafarers’ Trust засудила агресію з боку росії та пообіцяла допомогти у відновленні будівлі.

«Ми раді, що цього разу обійшлося без людських жертв, але усвідомлюємо який сильний психологічний стрес провокують такі злісні дії. Ми надалі  будемо надавати всю можливу підтримку нашим українським колегам і готові взяти активну участь у відновленні Інтерклубу», – заявив голова ITF Seafarers’ Trust Кеті Хіггінботтом.

Поділитись
Зараз читають