Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Бессарабська співачка Інна Гульванська випустила кавер на пісню «Очі на піску»

22 Травня 2024 10:00
Микола Григораш
Бессарабська співачка Інна Гульванська випустила кавер на пісню «Очі на піску»

Репертуар ізмаїльської співачки та бізнес-леді з котловинським корінням, учасниці відомого в місті колективу «Придунав’я» Інни Гульванської поповнився ще однією роботою – вона випустила кавер на пісню Ігоря Поклада на слова Юрія Рибчинського «Очі на піску» і зняла на неї кліп, який розмістила у своїх соцмережах. Захоплені відгуки шанувальників її таланту не змусили на себе чекати.

«Я дуже ретельно вибираю пісні для себе, тож цей вибір не був випадковим. «Очі на піску» – це пісня-біль, це балада, меседж, визнання. Тобто кожен, слухаючи її, чує щось своє, близьке саме йому. Хтось ридав під цю пісню, а хтось просто дивився кліп, оцінюючи його сюжет, і милувався виконавицею, а хтось просто почув у пісні знайомі слова (чайки, море) та з ностальгією згадав свій відпочинок на морі. І я дуже рада, що нікого не залишила байдужим, кожен знайшов у ній щось для себе, бо все, що я роблю, це для вас, мої дорогі глядачі та слухачі», – сказала Інна Гульванська журналісту «Махали».

Ця пісня має цікаву історію: після університету у поета Юрія Рибчинського була армія, де він і композитор Юрій Поклад опинилися в одному армійському ансамблі – тоді вони і написали свою першу пісню, і нею стала «Очі на піску», яку вони віддали радянській співачці Тамарі Міансаровій.

«Цієї пісні вже багато років, і я вирішила її зробити по-своєму, вона мені чується так», – зазначила Інна Гульванська.

«Ідея кліпу та сценарій мої. Костюми, макіяж підбирала також я. А власне зйомки, звукорежисура, світло – це робота моїх найкращих, неповторних друзів звукооператорів та відеоператорів. Людей, котрі завжди знають, що і як мені потрібно, і я їм дуже вдячна за співпрацю», – додала співачка.

Раніше «Махала» опублікувала велике інтерв’ю з Інною Гульванською, де вона розповіла про свою сім’ю, в якій багато творчих людей, про те, яке місце в її житті посідає рідна Котловина, про творчість і свій шлях до успіху. Прочитати інтервʼю можна за посиланням.

Фото: кадри з кліпу 

Поділитись
Зараз читають