Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Ансамбль духових інструментів Бородінської громади виграв на міжнародному конкурсі талантів

10 Липня 2024 14:20
Лілія Биковська
Ансамбль духових інструментів Бородінської громади виграв на міжнародному конкурсі талантів

Ансамбль-тріо духових інструментів з Бородінської громади Болградського району здобув перемогу на міжнародному конкурсі «Палітра талантів», який проводився в Києві. Про це повідомляє Болградська РДА. 

Цього року вчитель Бородінської дитячої музичної школи Петро Дмитрович Цушко створив музичне тріо у навчальному закладі, до складу якого увійшли він та двоє його кращих учнів: Максим Цушко і Микола Борщ. Саме цим складом тріо представляло рідну громаду на міжнародному конкурсі.

Блискучий виступ сподобався компетентному журі, в фіналі музиканти перемогли в конкурсі в категорії “Ансамбль духових інструментів” та отримали Диплом першої премії”, – йдеться в повідомленні пресслужби РДА.

Здобути перемогу тріо допомогла викладачка музики Тетяна Зіновіївна Куруч, яка виступила концертмейстером ансамблю.

Зазначимо, що зазвичай духові інструменти у музичних школах мають меншу популярністю, ніж фортепіано, акордеон та гітара, але зацікавленість такими інструментами здебільшого залежить від викладача. У Бородінській дитячій музичній школі клас духовних музичних інструментів завжди має багато учнів, оскільки Петро Дмитрович є обдарованим вчителем та з легкістю знаходить спільну мову з молоддю. 

Окрім цього багато років у селі Надрічне Бородінської громади, де мешкає Петро Дмитрович, усі свята прикрашає духовий оркестр під його керівництвом.

Поділитись
Зараз читають