В Болграді до нового року планують встановити перші 15 майданчиків для роздільного збирання побутових відходів. Відтепер жителі Болградської громади матимуть можливість не тільки збирати, а й сортувати сміття. Про це повідомляє інтернет – видання “Махала”.
“Місто закупило все необхідне обладнання для встановлення на території Болграда та сіл громади майданчиків з контейнерами для роздільного збору сміття. Майданчики будуть встановлені в кожному районі міста, а після нового року ми плануємо продовжити цю роботу і в селах громади. Сподіваємось, що болградці та жителі сіл почнуть сортувати сміття, бо це ще один крок до чистого довкілля”, – розповів інтернет – виданню директор КП “Горводоканал” Анатолій Ільченко.
Майданчик складається з трьох контейнерів: жовтий – для збору пластику, зелений – для скла та синій – для паперу та картону.
Нагадаємо, КП «Горводоканал» Болградської міської ради у жовтні провело закупівлю без використання електронної системи. Мова йшла про виготовлення проєктно-кошторисної документації з експертизою на об’єкт: «Облаштування металевих контейнерних майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів на території Болградської територіальної громади Одеської області». На це в бюджеті передбачено 97 561,80 грн з ПДВ. Пізніше за бюджетні кошти придбали й майданчики з контейнерами для роздільного збору сміття.