Після того, як в Туреччині на початку місяця стався землетрус, який уніс життя понад 35 тисяч осіб та невідомо скільки доль зруйнував, українські гагаузи вирішили відгукнутися на біду братнього народу та зібрати гроші для сімей постраждалих.
14 лютого Асоціація гагаузьких товариств України оголосила про старт компанії зі збору коштів для допомоги турецькому народу, який тривав до 1 березня.
І ось сьогодні, 2 березня, всі забрані гроші вже передані Генеральному консулу Турецької Республіки у місті Одеса господину Бірей Йилмазсой. Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці Юрій Димчогло.
За два тижні українським гагаузам вдалося зібрати 102 тисячі гривень.
“Дякую всім, хто зробив свій фінансовий внесок на допомогу братському турецькому народу, який постраждав від землетрусу”, – сказав Юрій Дімчогло.

Ганна Ковальова