В залі Болградського центру культури та дозвілля глядачі театралізованої вистави шукали давній рецепт щасливого кохання. Напередодні дня Святого Валентина переселенка Світлана Ільчук разом з командою студії “Флай – йога” створили неймовірну авторську виставу, в якій з’єднались різні види мистецтва. Добра та захоплива вистава зібрала багато глядачів.
Родина Ільчук переїхала з Києва до Болграда через військові дії в Україні. Саме тут вона з донькою та чоловіком знайшли натхнення для реалізації давньої мрії – відкриття власної студії з флай-йоги.
“Болград дуже красиве місто, і тут є енергетично важлива складова для розкриття своїх творчих можливостей. Тут відкриті, щирі люди, діти з високим творчим потенціалом”, – розповідала Світлана “Махалі” в інтерв’ю у жовтні.
З того часу Світлана з вихованцями студії провели п’ять благодійних заходів, на яких збирали допомогу для ЗСУ та на підтримку Дмитра Хаджиогло, який бореться з тяжкою хворобою.
“Я відчула, що в Болграді зможу реалізувати свої плани. Справа, яка не подобається, не може рухатися далі. Тому це вже друга, такого масштабу вистава. Перша була новорічна. Радію, що діти мають можливість показати свої досягнення на велику аудиторію”, – ділиться Світлана.
Нова вистава від студії “Флай-йога” з’єднала в собі красиві номери на флай-гамаках, ременях та кільцях. Головна героїня вистави Ангеліна Ільчук вразила глядачів майстерністю з жонглювання та рівноваги.
Також у виставі взяли участь танцювальні колективи “Натхнення”, “Елегія”, “Флай”, які своїми номерами зробили виставу ще цікавішою. Головну чоловічу роль грав Андрій Станєв, актор театральної студії “ОнгЪл”.
За сюжетом вистави головні герої шукали той самий рецепт щасливого кохання. Зібрати його допомагали інші учасники вистави. Як виявилось, до рецепта щасливого кохання входять: позитивний погляд на життя, яке підсилює почуття гумору, відкритість та вірність, мудрість та взаємоповага, романтизм, мужність та впевненість, свобода бути собою. Найголовніший інгредієнт – чисте та щире серце.
“Я дуже вдячна всім керівникам танцювальних колективів за їх внесок в цю виставу. Це величезна праця та відданість своїй роботі. Сподіваюсь дітям та глядачам театралізована вистава сподобалась, а нам вдалося передати головний меседж до кожного. Дякуємо Збройним Силам України за можливість провести такий захід й відчувати себе в безпеці”, – підкреслила Світлана.
Зазначимо, що День святого Валентина в Європі почали широко відзначати орієнтовно з XIII століття, а до України це свято прийшло лише з середини 90-х.
За однією з легенд, християнський священник Валентин жив за часів імператора Клавдія II Готського та окрім основного покликання займався природничими науками та медициною. Імператор заборонив воїнам одружуватися, щоб це не заважало їм воювати, а Валентин продовжував таємно вінчати всіх охочих. За це його заарештували й ув’язнили. Після арешту Валентин оздоровив сліпу названу доньку офіцера, що його охороняв та навернув на християнство його родину. Довідавшись про це, імператор наказав відтяти голову Валентину, що і сталося 14 лютого.
Софія Чебан