Інтернет-видання Бессарабії

ПІДСУМКИ МИНУЛОГО ДНЯ: ЧЕРГОВІ УСПІХИ НА ФРОНТІ, ТУПІСТЬ РАШИСТІВ ТА ТИША НА ТЕРИТОРІЇ ОДЕЩИНИ

05 Вересня 2022 09:36
Тетяна Терзі
ПІДСУМКИ МИНУЛОГО ДНЯ: ЧЕРГОВІ УСПІХИ НА ФРОНТІ, ТУПІСТЬ РАШИСТІВ ТА ТИША НА ТЕРИТОРІЇ ОДЕЩИНИ

Ніч в Одесі та області пройшла під сигнали повітряної тривоги. Без обстрілів.

Сигнал повітряної тривоги на Одещині лунав два рази: перший о 01:04 ночі, другий – 05:00 ранку.

За словами речника голови Одеської ОВА Сергія Братчука, Загроза ракетних ударів залишається дуже високою як з тимчасово окупованої території Криму, так і від ворожої авіації, і звичайно з Чорного моря. Наразі там 2 ракетоносії крилатих ракет морського базування типу «калібр».

Також він повідомив про нові успіхи українців як на фроні, так і на кіберфронті.

«Російські прокололися на красиве фото українських дівчат. Одна з хакерських українських груп піймала рашистів на їх потягу на дівчат, красивих, українських. Це була одна з баз під Мелітополем. Ну що ж, дівчата цілі, неушкоджені. Фот теж. А от координати бази віддали нашим артилеристам. Цієї бази під Мелітополем вже немає» – розповів Сергій Братчук у своєму ранковому зверненні.

Ситуація на південному фронті залишається контрольованою. Нашою авіацією нанесено
24 удари по опорних пунктах, районах зосередження живої сили та техніки, командних пунктах та транспортних шляхах. Ракетно-артилерійські підрозділи продовжують виконання вогневих завдань.

«Підтверджені втрати ворога складають 138 рашистів, 9 танків, гаубиця «Мста-Б», реактивна система залпового вогню «Ураган», пускова установка С-300, гармата-гаубиця 152-го калібру, 18 одиниць авто-бронетехніки» – повідомили в оперативному командуванні «Південь».

Також в Офісі Президента повідомили про те, що в Херсонській області ЗСУ звільнили від окупантів селище міського типу Високопілля, за яке довгий час точилися активні бої.

«Високопілля. Херсонська область. Україна. Сьогодні. 🇺🇦» – повідомив на своїй сторінці в фейсбуці Кирило Тимошенко, заступник керівника ОП і додав фото:

Поділитись
Зараз читають