Інтернет-видання Бессарабії

ПІДСУМКИ НОЧІ: КІЛЬКІСТЬ ВОРОЖИХ КОРАБЛІВ В ЧОРНОМУ МОРІ ЗБІЛЬШИЛАСЯ

19 Серпня 2022 09:23
Тетяна Терзі
ПІДСУМКИ НОЧІ: КІЛЬКІСТЬ ВОРОЖИХ КОРАБЛІВ В ЧОРНОМУ МОРІ ЗБІЛЬШИЛАСЯ

«Поки в тимчасово окупованому Криму оксамитовий сезон перетворюється на бавовняний, ніч в місті та Одеській області лунали сигнали повітряної тривоги. Ворог намагається організувати повітряну розвідку і загрожує півдню нашої держави. Ну що ж. Ми готові до бою і демонструємо це з 2014 року, а особливо з 24 лютого року нинішнього. Контрдиверсійна робота в нашому регіоні постійно продовжується, є певні результати, але про них повідомимо пізніше, коли пройдуть всі оперативно-слідчі дії. Угруповування чорноморського флоту російської федерації, яке несе на борту крилаті ракети оперативно-тактичного рівня морського базування типу “калібр” трошечки збільшилось. За даними Генерального штабу збройних сил України, таких в морі зараз три, та один великий десантний корабель», – розповів в своєму ранковому зверненні речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук.

Також він закликав жителів нашої області тримати стрій, адже в нашому регіоні вже розпочалася осіння посівна компанія.

«Основні культури – озима пшениця та озимий ячмінь. Посіємося своєчасно – то будемо наступного року знову з хлібом. А хліб – це голова. Хліб – це наповнення нашого бюджету, бюджет – це оборона, оборона – це Збройні Сили, а отже звільнення тимчасово окупованих територій, який сьогодні стає ще ближчим», – додав С. Братчук.

Також цієї ночі, за даними оперативного командування “Південь”, нашою авіацією нанесено
4 удари по скупченню ворожої живої сили, озброєння та техніки в Баштанському та Бериславському районах Херсонської області. Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад
200 вогневих завдань. В тому числі й з руйнуванням ворожих планів полагодити та продовжувати використовувати Каховський міст.
Наразі підтверджені втрати ворога на південному напрямку за цю ніч складають: 73 росіянина, 3 танки, 4 пускові установки та 1 радіолокаційну станцію до ЗРК С-300, 5 одиниць броньованої та автомобільної техніки, ще 1 склад боєприпасів. Остаточні втрати ворога дорозвідуються.

Поділитись
Зараз читають