Уродженця села Вишневе Дивізійської громади суд визнав винним у розбійному нападі, скоєному під час дії воєнного стану, а також у викраденні банківської картки потерпілої. Йому призначили покарання у вигляді позбавлення волі з конфіскацією всього майна. Детальніше про справу розповість “Махала” з посиланням на судовий реєстр.
Як встановив суд, подія сталася близько опівночі 19 березня 2026 року. Чоловік разом зі спільником, особу якого правоохоронці ще не встановили, у масках проник на територію приватного домоволодіння.
Зловмисники пошкодили ножем металопластикові вхідні двері та потрапили до будинку та напали на господарку, яка перебувала у спальні. Вони щонайменше двічі вдарили її кулаками по обличчю, а потім зв’язали руки й ноги пластиковими хомутами та мотузкою. За висновком судово-медичної експертизи, потерпіла отримала струс головного мозку, гематоми обличчя та синці на зап’ястях.
Після цього нападники забрали з будинку 16 тисяч гривень, 1450 доларів США, а також банківську картку АТ КБ «ПриватБанк». Загальна сума завданих потерпілій збитків склала 79 727 гривень 50 копійок.
Під час розгляду справи обвинувачений повністю визнав свою вину, щиро розкаявся та просив суд суворо його не карати.
Суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді восьми років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.