Днями відбувся суд над учнями 9 класу Прямобалківського ліцею, які влізли на територію автопарку ДП «Причорноморʼя» та здійснили спробу вкрасти шифер з даху. Як їх покарав суд, дізнавалася “Махала” з судового реєстру.
З матеріалів справи відомо, що подія сталася 17 березня 2025 року у селі Прямобалка. Школярі проникли на територію технічної майстерні автопарку ДП «Причорноморʼя», що розташована по вул. Молодіжна, піднялись на дах та за допомогою плоскогубців демонтували з даху 47 листів шиферу загальною вартістю 8930 грн. Вони вже збиралися покинути місце злочину із викраденим, однак були затримані “на гарячому” працівниками поліції.
В судовому засіданні хлопці повністю визнали себе винними, сказали, що шкодують про вчинене та пообіцяли, що більше ніколи такого не вчинять.
Батьки хлопців на суді розповіли, що хлопці виховуються у багатодітних сім’ях й раніше нічого поганого не скоювали, тож попросили суд суворо їх не карати. Представники служби у справах дітей, ювенальної превенції в судовому засіданні тако попросили суд про покарання, що не повʼязане з позбавленням волі.
Суд дослухався до сторін та призначив юнакам покарання у вигляді пробаційного нагляду на строк один рік. Протягом цього терміну вони мають періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну свого місця проживання, не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженими органами з питань пробації та виконувати заходи, передбачені пробаційною програмою.
Крім того, батьки хлопців мають сплатити на користь держави 1193 грн за залучення експертів.
Головне фото: ШІ (ілюстративне)