Сьогодні, 23 липня, в Токіо відкриваються ХХХІІ Олімпійські ігри, в яких візьмуть участь 7 спортсменів Одеської області. Про це повідомляє прес-служба відділення НОК України в Одеській області

ДЕНЬ ЗА ДНЕМ


За спортсменами Одеської області ми зможемо спостерігати кожного дня – звісно ж, в разі успішного проходження турнірною сіткою, наприклад, Даяни ЯСТРЕМСЬКОЇ та Цотне РОГАВИ. Змагання в одиночному розряді в тенісі завершаться 31 липня, в парному – 1 серпня, а в боксі – в останній день Олімпіади, а саме 8 серпня. Мав вийти 24 серпня в ринг Цотне РОГАВА, але він пропускає перший раунд.


Першою можливість завоювати медаль для Одещини матиме вихованка олімпійського чемпіона Миколи МІЛЬЧЕВА – Ірина МАЛОВІЧКО, яка 25-26 липня боротиметься за нагороди на круглому стенді. Тож саме до трьох названих вище спортсменів буде прикута увага одеських вболівальників на першому тижні змагань (до 1 серпня).

Упродовж другого повного тижня Олімпійських ігор ми спостерігатиме за змаганнями за участю: веслувальниці Анастасії ТОДОРОВОЇ – вона виходитиме на воду чотири дні (2-3 та 6-7 серпня), адже виступатиме в двох видах програми (байдарка-четвірка і байдарка-двійка, 500 м), каратисток Анжеліки ТЕРЛЮГИ (5 серпня) і Аніти СЕРЬОГІНОЙ (6 серпня), а також борця вільного стилю Василя МИХАЙЛОВА (5-го і, сподіваємося, 6-го серпня) і, маємо надію, боксера Цотне РОГАВИ.


ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТА ГРАФІК ЗМАГАНЬ

Звертаємо увагу вболівальників, що час проведення змагань зараз має загальний характер (в тенісі вказаний лише початок, адже тривалість матчів нерегламентована), і точний час змагань за участю саме спортсменів Одеської області, на тій, чи іншій стадії, буде відомий ближче до їх початку.

ТРАНСЛЯЦІЇ. РЕЗУЛЬТАТИ

Трансляції ХХХІІ Олімпійських ігор дивиться на каналі «UA-перший» – офіційного мовника змагань, а також на сайті suspilne.media. Ну а за результатами спортсменів Одеської області стежте на ресурсах відділення НОК України в Одеській області: сайті, на Фейсбуку і в телеграмі.


РОЗКЛАД


Детальний розклад змагань за участю спортсменів Одеської області: в спеціальному розділі сайту відділення НОК України в Одеській області.