Співробітники Держприкордонслужби спільно з Департаментом стратегічних розслідувань Нацполіції завершили перевірку 12 контейнерів з вантажем цигарок, які знаходяться на терміналах «Одеського МТП». Про це повідомляє прес-служба Одеського прикордонного загону.

Заходи відбувалися під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури та на виконання ухвал суду про проведення огляду.


За результатами огляду контейнерів виявлено більше 13700 ящиків з сигаретами. Сума оцінки вантажу сягає близько 145 мільйонів гривень. Слідчі дії тривають.


Викриття протиправних оборудок проводиться на підставі аналізу тютюнових виробів, які затримувалися підрозділами Держприкордонслужби. Зокрема, прикордонники фіксували суттєве збільшення спроб переміщення через кордон сигарет саме з маркуванням «for duty free only» та без акцизних марок. Лише протягом минулого року на кордоні з країнами ЄС затримано майже 100 тисяч пачок сигарети з відповідним маркуванням. Також уважно аналізувалася інформація їх потрапляння на територію України.