У школах Арцизької громади функціонують 18 інклюзивних класів, у яких здобувають освіту діти з особливими потребами. Про це повідомила начальник відділу освіти, молоді та спорту Арцизської громади Людмила Жосан.

«Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, усі вони повинні перебувати в соціумі й бути нарівні з усіма. Завдання Арцизької міської ради й відділу освіти зокрема – підтримувати таких діток та забезпечувати всім необхідним для того, щоб вони відчували себе комфортно в школах», – розповіла Людмила Жосан.

Тому за рахунок субвенції з держбюджету на підтримку дітей з особливими потребами  (89 тисяч грн) відділ освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради закупив комп’ютерне обладнання, планшети, дидактичний матеріал, конструктори, розвиваючі ігри, набори для творчості дитини, бізі-борд, а також ортопедичне крісло, балансир та багато іншого для розвитку дітей з тяжкими порушеннями мовлення, опорно-рухового апарату, психофізичного розвитку, інтелектуальними порушеннями, у тому числі із розладами аутистичного спектру.

Школи вже почали отримувати закуплене обладнання. Тож використання його в навчанні вже розпочалося.