Наглядати за цим будуть районні військові адміністрації, які отримали відповідні доручення від Одеської обласної державної адміністрації.


В листі начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка від 25 травня 2022 року говориться про повну заборону проведення будь-яких урочистостей з приводу завершення навчального року.


До освітян області на своїй сторінці в Фейсбук звернувся директор в департаменту освіти і науки Олександр Лончак.

«Всі освітні процеси в області відбуваються онлайн, очно заклади освіти не працюють, тому питання організації випускних в традиційному форматі наразі не стоїть. Як батько вас розумію. Але подумайте, у першу чергу, про безпеку власних дітей! Про тих односельців, хто вже віддав життя за Україну і майже ровесників випускників, які сьогодні зі зброєю в руках боронять територіальну цілісність нашої держави. Про мільйони маленьких українців, які вимушено покинули домівки і виїхали за кордон та тих, хто наразі в окупації або в зоні бойових дій. Про 238 дітей, які, на жаль, не дочекалися літніх канікул, бо нелюди-окупанти забрали у них найцінніше – життя. Думаю, ви згодні зі мною, що недоречно влаштовувати свята, коли в область привозять для поховання загиблих, а в громадах оголошують Дні жалоби, коли по нас летять крилаті ракети і ніхто не знає, куди влучить наступна. Маємо зберігати здоровий глузд у цій ситуації. Вірити Збройним Силам України. Вистоїмо і переможемо! І дуже сподіваємося, що 1 вересня зустрінемося вже у стінах закладів освіти», – говориться в повідомлені.


Нагадаємо, освітній процес в Болградському районі закінчується 27 і 31 травня.

Фото из архива редакции