Вчителі закладів освіти Кілійської міської ради спільно з відділом освіти організували для учнів Кілійських шкіл екскурсію до міськради та деяких органів виконавчої влади.

Про це повідомив голова громади В’ячеслав Чернявський.

Учні завітали в кабінет керівника, де він розповів, як працює рада і всі її підрозділи в умовах війни. Діти змогли не тільки задати питання, але й посидіти в кріслі голови і зробити з ним спільне фото.

Потім учні поспілкувалися з  заступницею голови Ольгою Гац, яка розповіла дітям про функціїї заступника, якими питаннями вона опікується, зокрема, що робиться для освіти і шкіл.

Закінчилась екскурсія до міськради спільним фото та солодким подарунком від керівника громади – всі відвідувачі отримали морозиво!

Далі допитливі учні завітали до відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради і зустрілися з начальником Сергієм Мергутом.

Він не тільки розповів про діяльність відділу, але й  зазначив, що ця екскурсія зокрема, і всі активності проходять завдяки Україно-швейцарському проєкту DECIDE. Крім цього проєкту спільно з Швейцарськими партнерами реалізовано і реалізуються ще кілька цікавих проєктів, в яких активну участь приймають учні загальноосвітніх закладів  громади.

Завершився день екскурсій відвідуванням волонтерского центру. Тут для дітей проходять заняття з малювання. Свої малюнки вони просили   передати нашим воїнам, які боронять країну від ворогів.