Таку інформацію було озвучено в ході апаратної наради. 

«Комунальне підприємство “Горводоканал” працює в штатному режимі, триває косіння трави та кущів, заміна вуличного освітлення. Ведеться робота з профілактики міських бюветів. Підприємство активно веде роботу з підготовки оголошення торгів на придбання контейнерів для сміття, дизельних генераторів та іншого обладнання», – було озвучено в ході ради.

Це підтвердив «Махалі» директор КУ Болградської міської ради «Горводоканал» Анатолій Ільченко.

«Стосовно бюветів роботи завершено. Для цього у Болград приїжджали столичні спеціалісти, які зробили їх промивання та очищення. Дійсно, ще потребує благоустрою бювет, який знаходиться в районі Болградської ЦРЛ. Але казначейство поки що не пропускає платежі», – розповів він.

Крім того, зі слів Анатолія Ільченко, Болградська міська рада планує закупити 4 445 контейнерів для сміття для  громади, а також вирівнювачі струму, які потрібні для приєднання шести дизельних генераторів. Останні планують придбати для усіх об’єктів критичної інфраструктури –  водонасосної та каналізаційної станцій. На усе це, як розповів керівник КУ «Горводоканал», піде більш 4 млн гривень.

«Більш всього з цієї суми піде на придбання генераторів, ціна одного становить на сьогодні більш одного мільйону гривень», – додав заступник Болградского городского голови Андрій Гарвалов. 

Алла Каріза