Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Памʼяті тих, кого вбила Росія: Астафуров Віталій

05 Листопада 2023 09:00
Лілія Биковська
Памʼяті тих, кого вбила Росія: Астафуров Віталій

Щоранку о 09:00 в Україні оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. Кожен ранок ми згадуємо всіх загиблих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Сьогодні згадуємо уродженця міста Кілія Ізмаїльського району Астафурова Віталія, який загинув від рук російських окупантів у травні 2023 року.

Віталій народився 11 лютого 1975 року в Кілії. Тут закінчив дев’ять класів школи №3. Після її завершення продовжив навчання в Кілійському професійному ліцеї, отримавши диплом машиніста холодильних установок.

Після отримання професії Віталій проходив строкову службу в прикордонних військах. Також Віталій професійно займався футболом у складі одеського клубу “Чорноморець”,  часто їздив по спортивних інтернатах. Крім того, чоловік був призером чемпіонатів з кікбоксингу.

Після армії, аби заробити грошей, Віталій досить часто вирушав на заробітки за кордон. За два місяці до повномасштабної війни в Україні Віталій повернувся з останнього закордонного відрядження і вже не полишав Кілію.

Через незадовільний стан здоров’я чоловіку тричі відмовляли у військовій службі. Але у грудні Віталія все ж забрали на проходження навчання військово-облікової спеціальності. Тривалий час військовий разом із побратимами обороняв Бахмутський напрямок. 

Востаннє Віталій вийшов на зв’язок 17 травня. Після цього понад тиждень від нього не було жодної звістки. 

В кінці травня (точної дати не відомо) у селі Білокузьминівка Краматорського району захисник загинув. 

Поділитись
Зараз читають