Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Тарутино розпочалося будівництво сучасної амбулаторії за міжнародним проєктом

20 Серпня 2023 17:02
Олександра Сергєєва
В Тарутино розпочалося будівництво сучасної амбулаторії за міжнародним проєктом

У липні в Тарутинській селищній раді заявили про намір побудувати в селище  Тарутино нову амбулаторію. А декілька днів тому мешканцям громади повідомили приємну новину, що підписаний спільний Протокол щодо початку будівництва нової амбулаторії.

В амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Тарутине працюють 10 сімейних лікарів, які обслуговують майже 17 тисяч декларантів. Але будівля вже давно перестала відповідати вимогам медичного закладу –  вона була побудована ще у 1900 році, а частина її приміщень тривалий час перебувають в аварійному стані.

Через це керівництво громади ще навесні звернулося до благодійників, з проханням допомогти у будівництві нового медичного закладу.

І ось нарешті 18 серпня між керівництвом громади,  благодійним фондом «Маві Хіляль Україна» («ІВС, UA») Вurhan Dülger та керівництвом МП «ПВК» Мале Підприємство «Проекти. Вишукування. Комерція» було підписано протокол на будівництво амбулаторії.

Протоколом сторони домовились про співробітництво щодо підготовки та впровадження проєкту з будівництва амбулаторії на 10 робочих місць та модернізації Тарутинського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Тоді ж у громаді повідомили, що роботи з будівництва амбулаторії в селищі Тарутине вже розпочаті.

Поділитись
Зараз читають