Официальным протоколам Кубейской сельской территориальной избирательной комиссии подтверждена победа Кысса Петра Васильевича на выборах Кубейского сельского головы. За его кандидатуру проголосовали 36,8%, или 1138 человек.

Петр Кысса

Голоса за остальных шесть кандидатов распределились следующим образом:

  • Сибов Виктор Георгиевич – 35% (1082 чел.);
  • Кочмар Виктор Савич – 9,54% (295 чел.);
  • Труфкин Дмитрий Константинович – 7,8 % (241 чел.);
  • Арабаджи Николай Семенович – 3,53 % (109 чел.);
  • Кара Михаил Иванович – 3,3% (102 чел.);
  • Кысса Петр Петрович – 2,3% (71 чел.).
    Новоизбранному Кубейскому сельскому голове придется работать с новым депутатским составом Кубейского сельского совета. Это 22 избранника.
    ОКРУГ №1
  • Кабак Федір Федорович – 21.01.1963 р.н., с. Кубей, безпартійний, Одеська обласна організація ПП «За Майбутнє»
  • Фучеджи Федір Степанович – 07.08.1962 р.н., с. Кубей, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
  • Труфкін Дмитро Костянтинович 22.12.1962 р. н., с. Кубей, безпартійний, самовисування.
    ОКРУГ №2
  • Топал Віталій Георгійович – 15.09.1979 р.н., с. Кубей, безпартійний, самовисування.
  • Заїм Тетяна Пантеліївна – 12.02.1983 р. н., с. Кубей, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
  • Бальжик Олена Іванівна – 31.05.1954 р.н., с. Кубей, безпартійна, Одеська обласна організація ПП «За Майбутнє»
    ОКРУГ №3
  • Колєв Григорій Петрович 18.05.1973 р. н., с. Кубей, безпартійний, Одеська обласна організація ПП «За Майбутнє»
  • Кісільов Олександр Володимирович 13.12.1989 р. н., с. Кубей, безпартійний, самовисування
  • Арабаджи Микола Семенович 15.09.1969 р. н., с. Кубей, безпартійний, самовисування
  • Руссєва Тамара Федорівна 14.01.1968 р.н., с. Кубей, безпартійна, самовисування.
    ОКРУГ №4
  • Бошков Семен Михайлович 16.02.1960 р. н., с. Кубей, безпартійний, самовисування.
  • Болгарова Інна Анатоліївна 13.05.1969 р. н., с. Кубей, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
  • Сакали Тетяна Костянтинівна 17.12.1978 р.н., с. Кубей, безпартійна, самовисування.
    ОКРУГ №5
  • Ілієв Віталій Георгійович 18.07.1987 р. н., с. Оріхівка, безпартійний, Одеська обласна організація ПП «За Майбутнє»
  • Желясков Вячеслав Степанович 03.02.1996 р. н., с. Оріхівка, безпартійний, Одеська обласна організація ПП «За Майбутнє»
  • Пейчев Анатолій Миколайович 11.07.1985 р. н., с. Оріхівка, безпартійний, самовисування.
    ОКРУГ №6
  • Новак Лариса Іванівна 13.03.1965 р. н., с. Оріхівка, Одеська обласна організація ПП «Наш Край»
  • Мітєва Маргарита Миколаївна 27.12.1969 р. н., с. Виноградне, Одеська обласна організація ПП «За Майбутнє»
  • Ніколова Людмила Борисівна 27.09.1975 р. н., с. Виноградне, безпартійна, Регіональна організація ПП «Довіряй Ділам»
    ОКРУГ №7
  • Георгієва Інна Дмитрівна 08.05.1980 р. н., Виноградне, безпартійна, Одеська обласна організація ПП «За Майбутнє»
  • Димитров Іван Георгійович 18.05.1963 р. н., с. Виноградне, безпартійний, Одеська обласна організація ПП «За Майбутнє»
  • Станєва Валентина Федорівна 24.09.1965 р. н., с. Виноградне, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»